Akademia Moto Doradcy

Akademia działa już 5 lat z dużym sukcesem! Przeszkoliłem ponad 500 osób! Przez wiele lat pracowałem w salonach samochodowych, przechodząc całą ścieżkę kariery od praktykanta po dyrektora zarządzającego pracą salonu samochodowego.

Za pośrednictwem organizowanych przeze mnie szkoleń dzielę się swoją wiedzą motoryzacyjną w jak najbardziej przystępny sposób.

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE I KLIKNIJ W WYBRANE

Przygotowałem dla Ciebie 4 indywidualne szkolenia w formie zamkniętego wideo, które można obejrzeć w każdej chwili, wystarczy że klikniesz w wybrane szkolenie by zapoznać się z jego treścią i w niezwykle prosty sposób zapiszesz się. Zapraszam Waldemar Florkowski

Materiał wideo ( 150 minut )

Szkolenie, to przede wszystkim przekazanie praktycznej wiedzy, która ma pomóc zaistnieć Ci w branży motoryzacyjnej. Mimo, że często nie masz doświadczenia w pracy ani rekomendacji, to wcale nie stawia Cię na przegranej pozycji podczas przyjmowania do pracy.

Poprzez to szkolenie chcę pokazać Ci świat pracy salonu samochodowego, oraz jak dobrze i merytorycznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, oraz gdzie szukać pracy. Podczas swojej pracy przeprowadziłem dziesiątki rekrutacji i właśnie tą wiedzą chcę się z Tobą podzielić.

Szkolenie odbywa się poprzez zamknięte transmisje offline z możliwością odbycia go w dowolnym czasie. 

Po zakończonym kursie transmisja będzie dostępna przez 30 dni, również w tym czasie zapewniamy wsparcie email. Dodatkowo każdy otrzyma certyfikat kurierem oraz materiały do pobrania będące podsumowaniem szkolenia. 

certyfikat

Certyfikat

Każda osoba, która weźmie udział w szkoleniu otrzyma specjalny imienny certyfikat  ukończenia kursu przygotowującego do pracy w salonie samochodowym. W przypadku osób nie mających wcześniej doświadczenia w tej branży może być to ważny argument brany pod uwagę przez przyszłego pracodawcę. Certyfikat zostanie wysłany kurierem.

400 zł

Dostęp do szkolenia offline – można obejrzeć w każdej chwili

(CENA W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI : 400 zł)

UWAGA!  Podane ceny za szkolenie zawierają podatek VAT 23% , link do szkolenia zostanie przesłany po dokonaniu płatności. Udział w szkoleniu oznacza akceptację regulamin

Materiał wideo ( 120 minut )

Osobiście sprzedałem ponad 200 samochodów w salonie a moi handlowcy ponad 400, gdy zbiorę te wszystkie transakcje razem, wniosek nasuwa się jeden – nie potrafimy kupować, ani negocjować i bardzo często mocno przepłacamy za samochód, jak również kupujemy auto które nie do końca spełnia nasze oczekiwania.

 

Nie każdy z nas jest urodzonym handlarzem czy też codziennie kupuje samochód i nie zawsze wie jak zachować się w danej sytuacji.
W tym szkoleniu wyjaśniam jak działa placówka dealerska, czym kierować się przy wyborze modelu, jakich aut kategorycznie nie kupować, kiedy najlepiej kupić samochód,  oraz jakie metody negocjacji są najbardziej skuteczne.

 

Dzięki temu szkoleniu bez problemu wartość tego kursu, będzie ułamkiem wynegocjowanej dodatkowo ceny! 

400 zł

Dostęp do szkolenia offline – można obejrzeć w każdej chwili

(CENA W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI : 400 zł)

UWAGA!  Podane ceny za szkolenie zawierają podatek VAT 23% , link do szkolenia zostanie przesłany po dokonaniu płatności. Udział w szkoleniu oznacza akceptację regulaminu

Materiał wideo ( 30 minut )

Temat wydaje się być oczywistym, jednak z własnego doświadczenia dostrzegam jak wiele poprzez emocje popełniamy błędów, nie dostrzegając czasem uszczerbków, bądź wad produkcyjnych naszego nowego samochodu.


W tym 30 minutowym szkoleniu podpowiem Ci jak powinna wyglądać procedura związana z dokumentami oraz w jakiej kolejności należy je podpisywać, na jakie aspekty szczególnie uważać, bądź jak sprawdzać auto w obecności handlowca zarówno pod kątem kompletacji jak i stanu faktycznego pojazdu.

Również doradzę jak postępować w przypadku wykrycia usterek, w postaci szkód blacharsko-lakierniczych, które niestety się zdarzają, czy też niezgodności produktu z zamówieniem produktu.

150 zł

Dostęp do szkolenia – można obejrzeć w każdej chwili

(CENA W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI : 150 zł)

UWAGA!  Podane ceny za szkolenie zawierają podatek VAT 23% , link do szkolenia zostanie przesłany po dokonaniu płatności. Udział w szkoleniu oznacza akceptację regulaminu

Materiał wideo ( 65 minut )

Można powiedzieć, że jestem swojego rodzaju weteranem, gdyż posiadam prawo jazdy wszystkich kategorii A,B,C,D,E,T + wózki widłowe.

W tym 1,5 godzinnym szkoleniu pomogę Ci jak przejść przez kurs B i egzamin z podniesioną głową!

Przekażę Ci masę porad, począwszy od tego czym kierować się przy wyborze auto szkoły, kiedy zapisywać się na kurs, czego oczekiwać od auto szkoły, jakie będą potrzebne dokumenty, w jaki sposób efektywnie uczyć się teorii i zdać ją bezbłędnie, jak przejść przez część praktyczną oraz w jaki sposób nastawiałem się mentalnie by ograniczyć stres do egzaminu praktycznego, by zdać go za pierwszym razem!

Zapewne to kompendium wiedzy przybliży Cię o krok do upragnionego prawka! 

100 zł

Dostęp do szkolenia – można obejrzeć w każdej chwili

(CENA W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI : 100 zł)

UWAGA!  Podane ceny za szkolenie zawierają podatek VAT 23% , link do szkolenia zostanie przesłany po zaksięgowania pieniędzy. Udział w szkoleniu oznacza akceptację regulaminu

WIDEOKONFERENCJA

W social mediach motoryzacyjnych, takich jak : Instagram (ponad 100 tysięcy obserwujących), Facebook (ponad 100 tysięcy obserwujących, czy Youtube (ponad 400 tysięcy subskrybentów), działam od ponad 7 lat, a doradzam dealerom blisko od 5 lat, w jak najbardziej efektywny sposób wykorzystać te narzędzia do sprzedaży.

Wielokrotnie social media są traktowane po macoszemu i w znikomym stopniu przekłada się to na budowanie świadomości marki dealerskiej jako placówki, czy na sprzedaż aut.

Poprzez 2 godziną wideokonferencję, przeanalizuję profile marki, doradzę co można zmienić, w jaki sposób wystartować, aby zwiększyć zarówno zaangażowanie, jak i identyfikację marki – w żadnym wypadku nie mówię tu o kampaniach reklamowych, czy o postach sponsorowanych, a o odpowiedniej komunikacji, która jest kluczem do sukcesu.

Zajmujesz się obsługą social mediów w swojej firmie? Zapraszam do rozmowy!

1000 zł

WIDEOKONFERENCJA 2 GODZINY

(CENA W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI : 1000 zł)

UWAGA!  Podane ceny za szkolenie zawierają podatek VAT 23% , link do szkolenia zostanie przesłany po dokonaniu płatności. Udział w szkoleniu oznacza akceptację regulaminu

Masz pytania w sprawie kursu?
Napisz, a chętnie pomożemy!

Waldemar Florkowski – Moto Doradca

Copyright © 2023 moto doradca

motodoradca favicon