Jak kupić nowe auto i negocjować cenę.

Akademia działa już ponad 8 lat z dużym sukcesem! Przeszkoliłem ponad 1000 osób! Przez wiele lat pracowałem w salonach samochodowych, przechodząc całą ścieżkę kariery od praktykanta po dyrektora zarządzającego pracą salonu samochodowego.
Za pośrednictwem organizowanych przeze mnie szkoleń dzielę się swoją wiedzą motoryzacyjną w jak najbardziej przystępny sposób.

300,00  z VAT

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Osobiście sprzedałem ponad 200 samochodów w salonie a moi handlowcy ponad 400, gdy zbiorę te wszystkie transakcje razem, wniosek nasuwa się jeden – nie potrafimy kupować, ani negocjować i bardzo często mocno przepłacamy za samochód, jak również kupujemy auto które nie do końca spełnia nasze oczekiwania.

Nie każdy z nas jest urodzonym handlarzem czy też codziennie kupuje samochód i nie zawsze wie jak zachować się w danej sytuacji.
W tym szkoleniu wyjaśniam jak działa placówka dealerska, czym kierować się przy wyborze modelu, jakich aut kategorycznie nie kupować, kiedy najlepiej kupić samochód, oraz jakie metody negocjacji są najbardziej skuteczne.

Dzięki temu szkoleniu bez problemu wartość tego kursu, będzie ułamkiem wynegocjowanej dodatkowo ceny!

Shopping Cart
Jak kupić nowe auto i negocjować cenę.
300,00  z VAT
Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się