Jak zostać sprzedawcą samochodów.

Przez wiele lat pracowałem w salonach samochodowych, przechodząc całą ścieżkę kariery od praktykanta po dyrektora zarządzającego pracą salonu samochodowego.
Dzięki temu szkoleniu oraz certyfikatowi będzie Ci o wiele łatwiej znaleźć pracę w salonie samochodowym.

400,00  z VAT

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Zamysłem tego szkolenia, było stworzenie kompleksowego poradnika dzięki któremu nawet bez doświadczenia w branży motoryzacyjnej zwiększysz swoje szanse na odnalezienie swojej wymarzonej pracy w salonie samochodowym. Sam rozpoczynałem od pracy praktykanta przechodząc przez całą ścieżkę kariery i wiem jak trudno przebić się w nowej branży.

Poprzez to szkolenie chcę pokazać Ci świat pracy salonu samochodowego,  jak wygląda ona od kuchni, jak dobrze i merytorycznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w branży motoryzacyjnej, gdzie szukać pracy, oraz zdradzę tajniki tego biznesu, byś był/-a najlepiej przygotowaną osobą do tej rozmowy. Podczas swojej pracy przeprowadziłem dziesiątki rekrutacji i właśnie tą wiedzą chcę się z Tobą podzielić.

Szkolenie odbywa się poprzez zamknięte transmisje offline z możliwością odbycia go w dowolnym czasie.

Po zakończonym kursie transmisja będzie dostępna przez 30 dni, również w tym czasie zapewniamy wsparcie email.

Każda osoba, która weźmie udział w szkoleniu otrzyma specjalny imienny certyfikat ukończenia kursu przygotowującego do pracy w salonie samochodowym. W przypadku osób nie mających wcześniej doświadczenia w tej branży może być to ważny argument brany pod uwagę przez przyszłego pracodawcę. Certyfikat zostanie wysłany kurierem.

Waga1 kg
Wymiary22 × 18 × 1 cm
Shopping Cart
Jak zostać sprzedawcą samochodów.
400,00  z VAT
Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się