Akademia Moto Doradcy

Działam już 4 lata z dużym sukcesem! Przeszkoliłem ponad 500 osób! Przez wiele lat pracowałem w salonach samochodowych, przechodząc całą ścieżkę kariery od praktykanta po dyrektora zarządzającego pracą salonu samochodowego.
Za pośrednictwem organizowanych przeze mnie szkoleń dzielę się swoją wiedzą w przystępny sposób i pomagam ułatwić znalezienie pracy w branży motoryzacyjnej, jak również podnieść swoje kwalifikacje.

JAK ZOSTAĆ SPRZEDAWCĄ SAMOCHODÓW?

Szkolenie, to przede wszystkim przekazanie praktycznej wiedzy, która ma pomóc zaistnieć Ci w branży motoryzacyjnej. Mimo, że często nie masz doświadczenia w pracy ani rekomendacji, to wcale nie stawia Cię na przegranej pozycji podczas przyjmowania do pracy.

Poprzez to szkolenie chcę pokazać Ci świat pracy salonu samochodowego, oraz jak dobrze i merytorycznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, oraz gdzie szukać pracy. Podczas swojej pracy przeprowadziłem dziesiątki rekrutacji i właśnie tą wiedzą chcę się z Tobą podzielić.

certyfikat

Certyfikat

Każda osoba, która weźmie udział w szkoleniu osobiście bądź online otrzyma specjalny certyfikat ukończenia kursu przygotowującego do pracy w salonie samochodowym. W przypadku osób nie mających wcześniej doświadczenia w tej branży może być to ważny argument brany pod uwagę przez przyszłego pracodawcę.

WYBIERZ RODZAJ KURSU

Szkolenia odbywają się poprzez zamknięte transmisje, lub offline z możliwością odbycia go w dowolnym czasie. 

Po zakończonym kursie transmisja będzie dostępna przez 30 dni, również w tym czasie zapewniamy wsparcie email. Dodatkowo każdy otrzyma certyfikat oraz materiały do pobrania będące podsumowaniem szkolenia. Szkolenia prowadzi Waldek Florkowski

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW - OFFLINE

300 zł

CENA PROMOCYJNA TYLKO DO 14.02.2021

LINK DO SZKOLENIA, KTÓRE MOŻNA OBEJRZEĆ W KAŻDEJ CHWILI

(2,5 godziny)

Szkolenie z zakresu przygotowania do pracy w salonie samochodowym

Materiały do pobrania

Certyfikat kursu wysyłany kurierem

Wsparcie e-mail 30 dni

 

 

 

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW - LIVESTREAM

500 zł

 

(START ZAPISÓW CZERWIEC 2021)

(3 godziny) 

Szkolenie z zakresu przygotowania do pracy w salonie samochodowym.

Materiały do pobrania

Certyfikat kursu

Wsparcie e-mail 30 dni

 

 

 

UWAGA!  Podane ceny za szkolenie zawierają podatek VAT 23% , link do szkolenia zostanie przesłany do 24 godzin od zaksięgowania pieniędzy. Udział w szkoleniu oznacza akceptację regulaminu

Masz pytania w sprawie kursu?
Napisz, a chętnie pomożemy!

Waldemar Florkowski – Moto Doradca

Copyright © 2020 moto doradca

motodoradca favicon