O mnie

Cześć! Nazywam się Waldek Florkowski.

KILKA SŁÓW O MNIE

ja2Cześć! Nazywam się Waldek Florkowski, Witam Cię w moim świecie. Moja przygoda z motoryzacją trwa od momentu, gdy zamieniłem popularne resoraki, na swojego pierwszego gokarta w wieku 7 lat.

Stopniowo uczyłem się drobnych napraw, poznawałem budowę silnika oraz nabierałem doświadczenia w jeździe pojazdami spalinowymi. Pierwsze zawodowe doświadczenia zdobywałem w salonach samochodowych, począwszy od praktyk po zarządzanie pracą salonów samochodowych. Utwierdziłem się w przekonaniu, że 4 koła to przede wszystkim moja pasja.

Czym dla mnie jest youtube? Miejscem w którym tak na dobrą sprawę odnalazłem siebie, własnie tu mogę dzielić się swoimi przemyśleniami, czasami niebanalnymi wizjami motoryzacji – ja po prostu tym się żyję! Dodatkowo mogę realizować wiele działań związanych z poprawą bezpieczeństwa na drodze, współpracuję jako ekspert niezależny z sejmową komisją Infrastruktury i Budownictwa, z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Również realizuję swój autorski projekt w szkołach średnich “motoryzacyjna godzina wychowawcza“. A to tylko części moich codziennych działań.

WSPÓŁPRACOWAŁEM M. IN.

Back to top